Keçiören Biyometrik Fotoğraf Çekimleri – Ankara biyometrik fotoğraf ne kadar?

Biyometrik fotoğraf, yüz tanıma sistemleri tarafından kolayca okunabilen, belirli standartlara uygun bir fotoğraf türüdür. Biyometrik fotoğraf, pasaport, kimlik kartı, ehliyet, vize, öğrenci belgesi gibi resmi belgelerde kullanılır.

Keçiören’de Biyometrik Vesikalık Fotoğraf

Biyometrik fotoğraf çektirmek için profesyonel bir fotoğrafçıya gitmek gerekir. Keçiören’de biyometrik fotoğraf çektirebileceğiniz Mahmut Güzel Fotoğraf Stüdyosu olarak hizmet vermekteyiz. Biyometrik fotoğraf çektirirken dikkat etmeniz gereken bazı noktalar vardır.

Bunlar:

  • – Fotoğrafın arka planı beyaz veya açık renkli olmalıdır. Desenli, koyu renkli veya parlak arka planlar uygun değildir.
  • – Fotoğrafın boyutu 50×60 mm olmalıdır. Yüzünüz fotoğrafın %70-%80’ini kaplamalıdır. Yüzünüzün ortalanmış ve düzgün görünmesi önemlidir.
  • – Fotoğrafta gözlük, şapka, başörtüsü, takı gibi aksesuarlar kullanılmamalıdır. Eğer din veya sağlık nedeniyle bu aksesuarları kullanmanız gerekiyorsa, yüzünüzü tamamen kapatmamalı ve gözleriniz net bir şekilde görünmelidir.
  • – Fotoğrafta gülümsememeli, kaşlarınızı çatmamalı, dudaklarınızı büzmeli veya başka bir ifade yapmamalısınız. Yüzünüzün nötr bir ifadeyle fotoğraflanması gerekmektedir.
  • – Fotoğrafın kalitesi yüksek olmalıdır. Fotoğraf net, renkli, parlak ve kontrastlı olmalıdır. Fotoğraf üzerinde herhangi bir değişiklik, düzeltme veya filtre uygulanmamalıdır.

Ankara biyometrik fotoğraf ne kadar?

Ankara’da Biyometrik fotoğraf ne kadar? sorusu oldukça fazla sorulmaktadır. Ankara’da bölgeye göre biyometrik fiyatı değişiklik göstermektedir. Keçiören’de ortalama Biyometrik Fotoğraf fiyatı 150TL ile 250TL arasında değişmektedir. 

4 tane Biyometrik ne kadar?

Yukarıda belirttiğim gibi Biyometrik fiyatı değişiklik göstermektedir. Biz stüdyo olarak şuanda Keçiören’de 4 tane Biyometrik fotoğrafı 150TL olarak çekiyoruz. 

Cep telefonu ile biyometrik fotoğraf çekilir mi?

Ayarlamaları bilirseniz cep telefonu ile biyometrik fotoğraf çekebilirsiniz. Fakat hazırlaması ve basmasını uzman değilseniz yapamazsınız. O yüzden her zaman bir fotoğrafçıya ihtiyacınız var. Bu konuda da sizlerin yanınızdayız. Sitemizde “Kendin Çek” bölümünde nasıl biyometrik fotoğrafı çekilir diye anlatıyoruz ve sizlere yardımcı oluyoruz.

Biyometrik fotoğraf çektirmek için Keçiören’de Mahmut Güzel Fotoğraf Stüdyosu sizlere en iyi ve en kaliteli hizmeti vermek için çalışmaktadır. Biyometrik fotoğrafın standartlara uygun olması için güvenilir ve deneyimli bir fotoğrafçı tercih etmeniz önerilir. Biyometrik fotoğrafın önemini ve standartlarını unutmayın. Biyometrik fotoğrafınızı çektirdikten sonra, resmi belgeleriniz için kullanabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir